Specjalista ds. wynajmu luksusowych apartamentów i domów

Prestige Nieruchomości

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Agencja pośrednictwa Prestige Real Estate zajmująca się wynajmem luksusowych nieruchomości poszukuje osoby na stanowisko:

Specjalisty ds. wynajmu luksusowych apartamentów i domów

Główne zadania na stanowisku:

  • prezentowanie luksusowych apartamentów i domów
  • prowadzenie transakcji wynajmu
  • utrzymywanie długofalowych relacji z kluczowymi klientami

Oferujemy

  • wysokie zarobki, nawet do 20.000 złotych miesięcznie, adekwatne do zaangażowania i uzyskiwanych rezultatów
  • zapewniamy klientów z Międzynarodowych Korporacji oraz Korpusu
  • Dyplomatycznego z całego świata!
  • interesującą i pełną wyzwań pracę w prestiżowym zawodzie
  • wewnętrzne szkolenie przygotowujące do samodzielnej pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego i ciągłego podnoszenia kwalifikacji w
  • przyjaznym i doświadczonym zespole profesjonalistów
  • nowoczesne narzędzia pracy, telefon komórkowy i aparat fotograficzny
  • elastyczny czas pracy

Oferta skierowana jest przede wszystkim do osób posiadających umiejętności sprzedażowe lub mających predyspozycje do obsługi klientów.

Nasz zespół służy wsparciem w zdobywaniu doświadczenia. Zapewniamy przyjazną atmosferę pracy.

Osoby zainteresowane podjęciem pracy prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem.

Jednocześnie dziękujemy za nadesłane aplikacje, z góry informując, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Wymagania

  • wysoko rozwinięte umiejętności sprzedażowe oraz negocjacyjne
  • doświadczenie w branży nieruchomości będzie niewątpliwym atutem
  • doskonałe umiejętności interpersonalne
  • wysoki poziom kultury osobistej
  • znajomość etykiety spotkań biznesowych
  • samodzielność oraz profesjonalizm w działaniu
  • silna motywacja do pracy i realizacji celów
  • zaangażowanie w powierzone obowiązki
  • znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym
  • obsługa komputera, bazy danych i MS Office

Prezentacja firmy

Zadowolenie klientów jest dla nas priorytetem i dopełniamy wszelk... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
7 000PLN - 20 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
telefon służbowy, profesjonalny aparat cyfrowy
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta