ARCOS FM PL Saller Polbau Sp. z o.o. Sp. k.
"Dzięki Twojej pasji do nieruchomości także i TY możesz stać się częścią naszego międzynarodowego i odnoszącego sukcesy zespołu!"

Specjalista ds. wynajmu (j. niemiecki)

Miejsce pracy: Kraków, Tarnów, Nowy Sącz, Oświęcim, Chrzanów, Olkusz, Oświęcim, Nowy Targ (relokacja do Wrocławia)

Twoje zadania:

  • Aktywne pozyskiwanie i negocjowanie umów najmu
  • Przygotowywanie koncepcji i kalkulacji wynajmu, z uwzględnieniem różnorodności branż
  • Ocena lokalizacji, analiza konkurencyjności i obliczanie rentowności
  • Kompleksowa obsługa rozległej sieci najemców
  • Analiza lokalnego rynku nieruchomości
  • Uzgodnienia z działami wenętrznymi takimi, jak dział planowania, budowlany, kosztów eksploatacji i innymi.
  • Przygotowywanie dokumentów do podjęcia decyzji przez zarząd

Twój profil:

  • Doświadczenie zawodowe w zakresie ekspansji lub wynajmu nieruchomości komercyjnych
  • Ukończone studia ekonomiczne/ handlowe o specjalności zarządzanie nieruchomościami lub równorzędne
  • Znajmość j. niemieckiego i j. polskiego w stopniu komunikatywnym
  • Dobra znajmość pakietu MS Office – Word, Excel
  • Komunikatywność, inicjatywa, zaangażowanie, dobra organizacja i umiejętności negocjacyjne
  • Gotowość do odbywania podróży służbowych
  • Wdrożenie do pracy w centrali firmy (Niemcy) przez ok. 12 miesiecy

Oferujemy:

  • Nowoczesne i międzynarodowe przedsiębiorstwo
  • Ddrożenie do pracy oraz szkolenia w centrali firmy w Niemczech
  • Karta Multisport po okresie próbnym
  • Pakiet medyczny
  • Pewne miejsce pracy, niezależne od sytuacji rynkowej
  • Nowoczesne I innowacyjne biuro oraz ergonomiczne stanowiska pracy
  • Imprezy firmowe

Dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać wyłącznie w j. niemieckim!

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.