Specjalista ds. Wynajmu (Deweloper Biurowy)

Michael Page

Gdańsk, pomorskie

Michael Page Michael Page

Poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty ds. Wynajmu.

Informacje o kliencie

Dla naszego Klienta - dynamicznie rozwijającej się firmy deweloperskiej - w związku z rozwojem struktur, poszukujemy doświadczonej osoby, na stanowisko Specjalisty ds. Wynajmu. Wybrana osoby będzie odpowiedzialna za wsparcie procesu wynajmu powierzchni biurowych.

Opis stanowiska

  • Udział w procesie komercjalizacji powierzchni biurowych
  • Aktywne poszukiwanie najemców
  • Przygotowanie ofert oraz prezentacji dla najemców
  • Udział w negocjacjach umów najmu
  • Analiza bieżących trendów rynkowych
  • Bieżąca współpraca z najemcami

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe
  • Minimum 2 lata doświadczenia w obszarze nieruchomości
  • Mile widziana znajomość rynku nieruchomości biurowych
  • Umiejętności negocjacyjne
  • Bardzo dobra znajomość język angielskiego
  • Wysokie zaangażowanie oraz nastawienie na cel
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne

Oferujemy

  • Pracę po stronie dewelopera powierzchni biurowych
  • Możliwość rozwoju w obszarze nieruchomości biurowych
  • Pracę w oparciu o umowę b2b
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Gdańsk
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page