Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 24/02/2018.

Specjalista ds. Wycen i Zamówień

Bytom, śląskie

Aikon Distribution.

Opis stanowiska pracy

W związku dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy kandydata/tki na stanowisko w dziale wycen i zamówień.

Osoba pracująca na tym stanowisku, ściśle współpracując z działem handlowym, odpowiedzialna będzie za przygotowywanie wycen na stolarkę okienną i drzwiową, rozpisywanie zamówień dla produkcji, kontakt z technologami producentów. Praca ma charakter stacjonarny w siedzibie firmy w Bytomiu od poniedziałku do piątku
w godzinach 8 - 16.

Oferujemy:

  • pracę w młodym zespole;
  • przyjazną atmosferę i komfortowe miejsce pracy;
  • niezbędne szkolenia techniczne;
  • możliwość rozwoju i awansu wraz z rozwojem firmy;
  • potrzebne narzędzia pracy;
  • umowa na pełny etat.

Wymagania

Poszukujemy osoby:

  • bardzo skrupulatnej i konsekwentnej w prowadzeniu indywidualnych projektów;
  • komunikatywnej;
  • cierpliwej;
  • potrafiącej pracować pod dużą presją czasu;
  • sprawnie obsługującej komputer w środowisku Windows;
  • posiadającej zmysł techniczny,
  • mile widziana znajomość języka francuskiego i /lub włoskiego.

Aikon Distribution specjalizuje się w dystrybucji stolarki otworowej na rynki Unii... Europejskiej. Firma powstała w 2009 roku jako odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie firm zagranicznych w zakresie kompleksowej obsługi i dostarczania materiałów budowlanych. Dzięki posiadanej wiedzy i doświadczeniu, umożliwiamy zagranicznym Klientom dostęp do najlepszych polskich produktów, wybranych producentów.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
04/02/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Praca Administracja biurowa , Praca Obsługa klienta , Praca Inżynieria , Praca Inne