Specjalista ds wycen i kalkulacji

ABM S.A.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Do naszego zespołu poszukujemy pracownika na stanowisko Specjalisty ds wycen i kalkulacji

Pracując na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za:

  • przygotowywanie kalkulacji
  • przygotowywanie wycen i kosztorysów
  • koordynację zamówień u podwykonawców

OFERUJEMY:

  • pracę w nowoczesnej firmie, zaawansowanej technologicznie
  • stabilne zatrudnienie
  • wsparcie doświadczonego zespołu
  • opiekę medyczną finansowana przez Pracodawcę
  • własną salę fitness
  • możliwość realizacji pasji sportowych
  • imprezy integracyjne

Wymagania

Od kandydata oczekujemy:

  • umiejętności negocjacyjnych
  • biegłej obsługi komputera
  • znajomości zasad z kalkulacji i obsługi arkusza kalkulacyjnego
  • umiejętności czytania rysunków, rysunków technicznych
  • doświadczenia na podobnym stanowisku min 3 lata
  • wykształcenia wyższego inżynierskiego
  • zdolności analitycznego myślenia, planowania, rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji
  • umiejętności pracy pod presją czasu i dostosowania się do zmieniających się warunków

Prezentacja firmy

ABM S.A. <br/>Jesteśmy polską firmą z ponad 30-letnią tradycją w branży ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/10/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Finanse, Praca Inne, Praca Zakupy / Zaopatrzenie, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Inżynieria