D.A.S. Towarzystwo Ubezpieczeń Ochrony Prawnej S.A

Specjalista ds. współpracy z brokerami

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • realizacja planów sprzedaży
  • aktywne pozyskiwanie klientów korporacyjnych
  • współpraca z brokerami
  • inicjowanie i podejmowanie działań pro-sprzedażowych,
  • uczestnictwo w negocjowaniu, przygotowaniu i zawieraniu umów,

Oczekujemy:

  • min. 2 lat doświadczenia zawodowego w obszarze sprzedaży ubezpieczeń dla klientów korporacyjnych
  • dobrej znajomość rynku brokerskiego
  • wykształcenia wyższego, preferowane kierunki: ekonomia, prawo
  • dobrej organizacji pracy, samodzielności w działaniu
  • rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych i interpersonalnych
  • proaktywnej postawy biznesowej, orientacji na cel
  • praktycznej znajomości technik sprzedaży
  • dyspozycyjności – gotowości do częstych wyjazdów służbowych ( cała Polska)
  • czynnego prawa jazdy kat. B.
  • dobrej znajomości pakietu MS Office
  • znajomości j. angielskiego na poziomie pozwalającym na komunikację z klientami biznesowymi

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia
  • Narzędzia niezbędne do pracy (samochód, komórka, laptop)
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Możliwość poszerzania swoich kompetencji zawodowych