Specjalista ds. Współpracy z Blogerami - język rosyjski

Abriga Polska Sp. z o.o.

26-600 RADOM, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

- nawiązywanie i budowanie relacji z influencerami
- prowadzenie kampanii internetowych dla marek z kategorii beauty
- możliwość testowania i promowania najlepszych produktów kosmetycznych
- wyszukiwanie nowych partnerów i ustalanie zasad współpracy
- weryfikowanie i prezentowanie wyników prowadzonych projektów
- bezpośredni kontakt z królami internetu

Wymagania

- bycie na czasie z wszelkimi trendami social media
- absolutny bzik na punkcie instagrama i facebooka
- fashion & beauty we krwi
- duża otwartość i komunikatywność
- samodzielność w działaniu
- dobra znajomość języka rosyjskiego

Prezentacja firmy

Abriga to międzynarodowa firma z branży kosmetycznej. Działamy w... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/02/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media