Specjalista ds. Wsparcia Użytkowników

Platforma Canal+

Katowice, śląskie

nc+ to nowoczesna platforma cyfrowa premium, w której znajdziesz prestiżowe wydarzenia sportowe, gorące premiery filmowe, produkcje dokumentalne, kulinarne, wnętrzarskie oraz programy dla dzieci. nc+ to również przyjazne technologie, dzięki którym użytkownik może korzystać z bogatej oferty programowej w sposób dopasowany do swoich indywidualnych potrzeb.

Do naszego zespołu poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice

Główne zadania:

  • zarządzanie podstawowymi dostępami użytkowników do zasobów komputerowych
  • zgłaszanie awarii/usterek urządzeń/systemów informatycznych oraz teleinformatycznych do serwisów zewnętrznych
  • rozbudowa i konfiguracja sprzętu informatycznego oraz teleinformatycznego
  • instalacja i konfiguracja systemów operacyjnych oraz oprogramowania użytkowego
  • zapewnienie użytkownikom wsparcia i obsługi informatycznej oraz teleinformatycznej w ramach pierwszego kontaktu
  • rejestrowanie i bieżąca obsługa zgłoszeń i incydentów
  • dbałość o wysoki poziom obsługi klientów wewnętrznych

Od kandydatów oczekujemy:

  • znajomości systemów MS Windows (XP/Vista/7) w zakresie instalacji, konfiguracji, użytkowania
  • znajomość aplikacji pakietu MS Office w zakresie instalacji, konfiguracji, użytkowania
  • podstawowej znajomości sieci komputerowych oraz protokołu TCP/IP
  • znajomości j. angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • komunikatywności i wysokiej kultury osobistej
  • dyspozycyjności (dyżury w dni wolne)
  • kreatywnego podejścia do napotkanych trudności
  • mile widziane wykształcenie informatyczne lub pokrewne

Oferujemy:

  • współpracę w oparciu o umowę o pracę
  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w międzynarodowej spółce
  • kulturę organizacyjną oparta na współpracy i koleżeństwie
  • prywatną opiekę medyczną, pakiet sportowy, dostęp do bogatej oferty platformy nc+
Osoby spełniające powyższe wymagania prosimy o wypełnienie kwestionariusza i przesłanie CV w języku polskim. Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.