Specjalista ds. wsparcia użytkownika

ADA Software Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

  • Zapewnienie bieżącego wsparcia oraz rozwiązywanie zgłoszeń użytkowników dotyczących działania aplikacji
  • Tworzenie bazy wiedzy i opracowywanie dokumentacji
  • Współpraca z zespołem programistów.

Wymagania

  • Znajomość systemów operacyjnych z rodziny MS Windows oraz pakietu MS Office
  • Kreatywność, zdolność przewidywania i analizowania problemów
  • Samodzielność w działaniu i bardzo dobra organizacja pracy
  • Umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Wykształcenie wyższe
  • Znajomość aplikacji JIRA
  • Znajomość języka SQL.

Oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Możliwość zdobywania doświadczenia i rozwoju zawodowego w kierunku testowania oprogramowania
  • Bardzo dobrą atmosferę pracy w doświadczonym zespole
  • Karta multisport
  • Pyszne śniadania w formie szwedzkiego stołu.

Prezentacja firmy

ADA Software to zespół ekspertów w zakresie tworzenia rozwiązań d... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/08/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca IT - Konsulting, Praca IT - Kontrola jakości