Specjalista ds. wsparcia usług mobilnych

Warszawa, mazowieckie

HAYS IT & Telecom

Opis stanowiska pracy

Warszawa
NR REF.: 1118778

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty.

Dla naszego Klienta firmy z branży telekomunikacyjnej poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalisty ds. Wsparcia Usług Mobilnych

Lokalizacja: Warszawa, Mokotów
Rodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)

Stawka: 400-500 pln netto+vat/md

Zadania:
  • Obsługa zgłoszeń i zleceń Klienckich dotyczących usług głosowych oraz usług telefonii mobilnej
  • Śledzenie napływu zgłoszeń - Identyfikacja i analiza problemów w sieci
  • Wystawianie i obsługa FN (Fault Notice – powiadomienia o wykrytych problemach masowych)
  • Koordynacja rozwiązania najpoważniejszych problemów
  • Odpowiedzialność za diagnozę techniczną, analizę zgłoszeń

Wymagania:
  • Znajomość obsługi systemu workflow typu Service Desk
  • Znajomość obsługi komputera oraz pakietu Office
  • Ogólna wiedza techniczna nt. standardów GSM, UMTS oraz LTE
  • Ogólna znajomość architektury sieci mobilnej oraz sieci telefonii stacjonarnej
  • Podstawowa znajomość zagadnień IT i transmisyjnych
  • Znajomość sygnalizacji SS7, SIP, DSS1 oraz zagadnień dot. konfiguracji sieci stałych
  • Znajomość zagadnień routingu połączeń w sieciach stacjonarnych, przenoszalności numerów
  • Znajomość konfiguracji urządzeń VOiP, bramek, telefonów IP i central IP (DATERA, CALLEX) będzie dodatkowym atutem
  • Dobra znajomość jęz. angielskiego w mowie i piśmie

Oferujemy:
  • Współpraca w oparciu o B2B
  • Preferencyjne ceny Multisport oraz pakietów medycznych

Dywizja skupia się na kompleksowej obsłudze firm z sektora telekomunikacji oraz... technologii informatycznych. Nasza oferta usług rekrutacyjnych skierowana jest przede wszystkim do producentów oprogramowania i rozwiązań hardware'owych, integratorów, firm świadczących usługi informatyczne, call center oraz operatorów i dostawców usług telekomunikacyjnych. Obsługujemy również działy IT w firmach, m.in. z branży finansowej,produkcyjnej i FMCG.
Prowadzimy rekrutację na wymagające stanowiska specjalistyczne i kierownicze. Nasza praca oparta jest na branżowym doświadczeniu konsultantów oraz dogłębnej i aktualnej wiedzy o rynku pracy w sektorze informatycznym i telekomunikacyjnym. Bogata sieć kontaktów z najlepszymi specjalistami w dziedzinie IT i telekomunikacji pozwala nam prowadzić rekrutację nawet z dnia na dzień.
Realizując usługi dla naszych Klientów, koncentrujemy się na dostosowaniu usługi do rzeczywistych potrzeb Klienta i przedstawieniu najlepszych kandydatów na dane stanowisko.
FINDING THE PEOPLE WHO MAKE A DIFFERENCE
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
10/04/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy