Specjalista ds. Wsparcia Technicznego z językiem francuskim - rekrutacja online

HRK S.A.

Czechowice-Dziedzice, śląskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta będącego niekwestionowanym liderem w swojej branży w związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Wsparcia Technicznego z językiem francuskimMiejsce pracy: Czechowice-Dziedzice

Zadania:

  • analiza zapytań ofertowych pod kątem technicznych możliwości wykonania oferty;
  • sporządzanie wycen materiałowych na podstawie dokumentacji technicznej zgodnie z obowiązującymi procedurami;
  • obsługa klientów z rynków eksportowych zapewniająca zaspokojenie ich potrzeb w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowego;
  • doradztwo techniczne dla klientów w zakresie rozwiązań systemowych.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne;
  • dobra znajomość oprogramowania CAD;
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • bardzo dobra znajomość języka francuskiego;
  • umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • możliwość ciągłego rozwoju zawodowego poprzez szkolenia;
  • uczestnictwo w realizacji ciekawych projektów oraz dostęp do wiedzy;
  • pracę w międzynarodowym środowisku;
  • wynagrodzenie podstawowe, system premiowy oraz dodatkowe benefity.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.