Specjalista ds. wsparcia technicznego z językiem angielskim

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Miejsce pracy: Łódź

Oferujemy:

  • Umowę o pracę bezpośrednio z naszym klientem
  • Pracę na pełny etat w biurze zlokalizowanym w Łodzi
  • Niezależne stanowisko
  • Wewnętrzny program szkoleniowy
  • Możliwość pracy w strukturach międzynarodowych
  • Praktyczną możliwość wykorzystania wiedzy i umiejętności technicznych i informatycznych

Wymagania:

  • Wyższe wykształcenie (elektronika, informatyka lub mechanika)
  • Podstawy wiedzy informatycznej, znajomość nowych technologii i know-how
  • Dobra znajomość narzędzi komputerowych
  • Biegła znajomość języka angielskiego pozwalająca na łatwą komunikację w międzynarodowym środowisku
  • Ciekawość, umiejętności analityczne i umiejętność aktywnego słuchania

Zadania:

  • Zapewnianie doskonałego poziomu relacji z klientami, zwłaszcza w komunikacji pisemnej i ustnej (telefon, e-mail, portal klienta lub osobiście)
  • Sprawdzanie zgodności żądań klientów z zobowiązaniami umownymi firmy (umowy serwisowe, konserwacyjne, gwarancyjne, dystrybutorskie itp.)
  • Odpowiedzialność za wsparcie techniczne poziomu 1 i bycie na bieżąco z produktami i usługami świadczonymi przez firmę
  • Wykorzystywanie korporacyjnych narzędzi CRM do śledzenia i zarządzania wszystkimi sprawami klientów, w tym telefonami, e-mailami, interwencjami na miejscu
  • Korzystanie z korporacyjnych narzędzi informatycznych i oprogramowania do dostosowywania produktów i usług
  • Prowadzenie szkoleń związanych z produktami i usługami dostarczanymi przez firmę
  • W razie potrzeby zapewnianie lokalnego wsparcia dla Kierowników Projektów

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy