Specjalista ds. wsparcia technicznego z j. portugalskim

Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. K.

Kraków, małopolskie

Arche Consulting jest firmą tworzoną przez ludzi z pasją, łączących wiedzę i doświadczenie uzyskane dzięki kilkuletniej praktyce w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych, doradczych i szkoleniowych dla różnorodnych pod kątem wielkości i kapitału firm. Połączenie zdobytego przez nas doświadczenia oraz pasji, z jaką skupiamy się na działaniu, pozwala nam na skuteczne wsparcie firm w poszukiwaniu pracowników oraz pomoc kandydatom w znalezieniu dobrej pracy.

Miejsce pracy: Kraków

Obowiązki:

  • obsługa techniczna klienta poprzez email, chat lub telefon,
  • przyjmowanie i administrowanie zgłoszeń użytkowników dotyczących nieprawidłowości na mapach internetowych,
  • wprowadzanie i aktualizowanie danych do systemu,
  • pomoc w obsłudze platformy dla klientów,
  • dbanie o wysoką jakość obsługi klienta,
  • raportowanie problemów pracowników i klientów.

 Wymagania:

  • znajomość języka portugalskiego min. na poziomie B2 oraz angielskiego na poziomie min. B2,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • otwartość oraz komunikatywność pozwalająca na pracę z klientem,
  • znajomość pakietu MS Office,
  • chęć nauki oraz zdobycia cennego doświadczenia zawodowego.

Nasz Klient oferuje:

  • szkolenie wprowadzające,
  • pracę w międzynarodowym środowisku,
  • pracę w trybie Business Hours,
  • częściową pracę w trybie zdalnym na czas pandemii,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • liczne szkolenia,
  • pakiet benefitów.

Na potrzebuje rekrutacji  osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w j. angielskim.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.