Specjalista ds. Wsparcia Technicznego z j. niemieckim

Katowice, śląskie

HRO Recruitment

Opis stanowiska pracy

HRO Recruitment to dynamicznie rozwijający się dostawca usług w obszarze rekrutacji i zarządzania zasobami ludzkimi (numer wpisu do rejestru 6696). Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi – w tym usługi rekrutacyjne na wszystkie szczeble zarządzania, pracy tymczasowej, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz outsourcingu personelu.

Obowiązki:

Diagnozowanie i rozwiązywanie bieżących zleceń klientów w zakresie wsparcia I linii technicznej

Budowanie dobrego wizerunku firmy

Dbanie o najwyższą jakość procesów

Wymagania:

Doskonała znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie (poziom co najmniej C1)

Znajomość języka angielskiego, która umożliwia swobodną komunikację

Bardzo dobra znajomość obsługi komputera

Umiejętność korzystania z urządzeń mobilnych pracujących w systemach iOS / Android

Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku - Help Desk, naprawa i konfiguracja sprzętu IT

Wykształcenie informatyczne i doświadczenie na podobnej pozycji – mile widziane

Bardzo dobre umiejętności organizacji pracy

Oferta:

Profesjonalne szkolenia

Atrakcyjne wynagrodzenie

Prawdziwa ścieżka rozwoju + przejrzysty system podwyżek wynagrodzeń

Szansa zdobycia wiedzy pracującej dla niezaprzeczalnego lidera w sektorze nowych technologii

Wysokiej klasy i nowoczesne biuro zlokalizowane w budynku "KTW"

Pakiet świadczeń - prywatna opieka zdrowotna, samochód sportowy, grupowe ubezpieczenie na życie.

Verita HR Polska is created by professionals with an innovative approach to recruitment and a... passion for new technologies (entry number in register: 5694). We provide services in the field of human resource management projects - including recruitment services at all levels of management, employer branding and outsourcing. We are currently looking for a candidate in the following role:  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
21/05/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Praca IT - Bazy danych , Praca IT - Konsulting , Praca IT - Sprzedaż