Specjalista ds. wsparcia technicznego UPC

Gallup Arteria Management Sp. z o.o. S.K.A.

Ruda Śląska, śląskie

Opis stanowiska pracy

Zależy Ci na pracy, która dostarcza satysfakcji?
Wystarczy, że wyślesz CV.
Dzięki Twojemu zaangażowaniu zapewnimy Ci zdobywanie fachowej wiedzy i kompetencji.

Dołącz do Naszego zespołu na stanowisko:
(telefoniczna obsługa połączeń w ruchu przychodzącym)
Miejsce pracy: Ruda Śląska

Do Twoich zadań będzie należeć:
• telefoniczna obsługa połączeń w ruchu przychodzącym;
• telefoniczna pomoc techniczna z zakresu działania usług multimedialnych w oparciu o wewnętrzne standardy i procedury;
• zapewnienie najwyższego poziomu obsługi Klienta;
• udział w procesach mających na celu utrzymanie i podnoszenie efektywności obsługi Klienta.

Zapewniamy:
• realne możliwości budowania ścieżki kariery;
• kompleksowe szkolenia na każdym etapie współpracy;
• atrakcyjny system wynagrodzenia (gwarantowana podstawa + premia);
• komfortowe warunki pracy oraz przyjazną atmosferę.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:
• wykształcenia min. średnie – mile widziane informatyczne lub pokrewne;
• biegłej obsługi komputera (MS Office, Internet);
• umiejętności szybkiego diagnozowania oraz rozwiązywania problemów technicznych;
• znajomości podstawowych zagadnień związanych z telewizją cyfrową, internetem, telefonią;
• wysokiej kultury osobistej;
• zaangażowania oraz pozytywnego nastawienia do wykonywanych obowiązków;
• gotowości do pracy w systemie II zmianowym (7:00-15:00/15:00-23:00), 7 dni w tygodniu;
• mile widziane doświadczenie w obsłudze Klienta.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV
Prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm. )”

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą świadczącą usługi contact center. Dla naszych part... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
15
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
3 000PLN - 4 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing, Praca Obsługa klienta, Praca Praca dla studenta, Praca Inne