Specjalista ds. wsparcia technicznego / specjalista ds. IT

Covebo Work Office Sp. z o.o.

Opole, opolskie

Agencja Zatrudnienia Covebo Work Office od 15 lat skutecznie kieruje polskich kandydatów do holenderskich i belgijskich przedsiębiorców. Jesteśmy dumni z nawiązanych relacji oraz pracowników zbierających pozytywne opinie pracodawców. Dzięki konsekwentnym działaniom jesteśmy konkurencyjni i dobrze postrzegani.

Miejsce pracy: Opole

Zakres obowiązków:

- Budowanie struktury IT w firmie

- Stały kontakt z holenderskim działem IT (cotygodniowe video – telekonferencje)

- Prowadzenie wsparcia informatycznego i technicznego dla pracowników w oddziałach

- Rozwiązywanie problemów technicznych poprzez Ticket System

- Przygotowanie sprzętu dla nowych pracowników ( konfiguracja poczty oraz środowiska AD)

- Tworzenie dokumentacji technicznej oraz dokumentacji użytkowników (protokoły

zdawczo-odbiorcze)

- Obsługa kont pocztowych exchange, kontrola kwarantanny

- Utrzymanie systemów informatycznych działających w oparciu o Microsoft Windows Server

- Współpraca w zakresie wdrażania nowych rozwiązań informatycznych

- Współpraca w realizacji projektów informatycznych i biznesowych w Polsce i Holandii

- Współpraca z departamentami biznesowymi i podmiotami współpracującymi w zakresie technologii

informatycznych

Wymagania:

- Wykształcenie średnie zawodowe lub wyższe o profilu informatycznym

- Znajomość systemów Microsoft Exchange 2003/2010

- Znajomość systemów bazodanowych

- Exchange ActiveSync; MAPI/HTTP, Ative Directory

- Wiedza z zakresu sprzętu komputerowego tj. znajomość budowy i działania      komputerów PC i laptopów, znajomość systemów Windows

- Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, dyspozycyjność, gotowość do odbywania podróży służbowych

- Nastawienie na skuteczność oraz terminowość rozwiązywania zadań

- Zdolność do szybkiego działania i podejmowania decyzji

- Dobra organizacja pracy

- Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodne komunikowanie się z partnerami firmy za granicą

- Prawo jazdy kat. B

- Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do kompetencji i doświadczenia kandydata

- Pełne szkolenie za granicą w dziale IT

- Pracę w przyjaznym, profesjonalnym i dynamicznie rozwijającym się zespole w dużej     międzynarodowej firmie

- Stały kontakt z nowoczesnymi technologiami, możliwość rozwoju zawodowego

- Niezbędne narzędzia pracy

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.