Specjalista ds. wsparcia technicznego SAP z językiem francuskim

Katowice, śląskie

Grafton Recruitment Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

7-10-53964

Naszym Klientem jest centrum IT międzynarodowej firmy, dla którego poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Specjalisty ds. wsparcia technicznego z językiem francuskim

Miejsce pracy: Katowice

Wśród obowiązków na tym stanowisku znajdzie się:
- wsparcie klientów wewnętrznych w rozwiązywaniu problemów i wątpliwości związanych z infrastrukturą IT,
- rozwiązywanie problemów w ramach pierwszej linii wsparcia,
- kierowanie zgłoszeń do drugiej linii wsparcia,
- śledzenie przebiegu rozwiązywania zgłoszeń i dokumentowanie postępu prac.

Wymagania:
- wykształcenie wyższe,
- min. rok doświadczenia na stanowisku związanym ze wsparciem IT,
- bardzo dobra znajomość języka francuskiego - w mowie i piśmie,
- dobry poziom języka angielskiego.

Korzyści:
- atrakcyjne wynagrodzenie wzbogacone o pakiet korzyści pozapłacowych,
- praca w międzynarodowym środowisku,
- dostęp do szkoleń np. językowych.

Ostatnia aktualizacja:
14/07/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Praca IT - Konsulting , Praca IT - Kontrola jakości , Praca IT - Hardware / Information Systems