Specjalista ds. wsparcia technicznego RAN

THESAR Systemy Informatyczne Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie pracowała w środowisku infrastruktury naszego klienta - dużej firmy z branży telekomunikacyjnej.

Realizowane zadania:

  • Wsparcie realizacji projektów
  • Usuwanie poważnych zakłóceń i awarii sieci radiowej
  • Konfiguracja sieci radiowej zgodnie ze zleceniami pracy
  • Wdrożenia zmian oprogramowania w elementach sieci RAN
  • Prowadzenie testów akceptacyjnych nowych elementów sieci RAN i nowych wersji SW/HW dla tych elementów
  • Utrzymywanie kontaktów z dostawcami i operatorami w zakresie utrzymania i rozwoju sieci RAN

Wymagania:

  • Absolwent (-ka) lub Student (-ka) V roku studiów (kierunek: telekomunikacja, radiokomunikacja, elektronika i pokrewne)
  • Znajomość funkcjonowania i standardów sieci komórkowych (2G/3G/4G)
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dyspozycyjność 24/7 - gotowość do pełnienia dyżurów
  • Orientacja na klienta, systematyczność, komunikatywność
  • Znajomość relacyjnych baz danych/SQL oraz umiejętność programowania C # będzie dodatkowym atutem

Prezentacja firmy

Firma informatyczna z tradycjami sięgającymi 1989 roku. Prowadzimy sprze... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca BPO / outsourcing, Praca Praca dla studenta, Praca Energetyka, Praca Inżynieria