Specjalista ds. wsparcia systemów informatycznych

Billennium Sp. z o.o.

Lublin, lubelskie

Miejsce pracy: Lublin

Oczekiwania:

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Zrozumienie zasad działania systemów informatycznych (aplikacja webowa, CRM, CMS oraz Document Management)
  • Co najmniej dwa lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe
  • Znajomość na poziomie zaawansowanym aplikacji Sharepoint 2010/2013
  • Bardzo dobra znajomość Active Directory
  • Znajomość Microsoft SQL Server
  • Znajomość XML oraz standardów elektronicznej wymiany danych
  • Znajomość ITIL’a
  • Znajomość systemów do obsługi ticketów HPSM/JIRA/ServiceNow/inne
  • Znajomość UML
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office
  • Umiejętność analitycznego myślenia, wytrwałość w poszukiwaniu źródeł i rozwiązań problemów technicznych
  • Umiejętność współpracy w zespole
  • Dokładność, skrupulatność i terminowość

Zadania:

  • Praca w ramach drugiej linii wsparcia systemów biznesowych dla klienta będącego międzynarodową korporacją farmaceutyczną.
  • Monitoring środowisk oraz systemów.
  • Obsługa napływających zgłoszeń – diagnoza, analiza i realizacja incydentów.
  • Współpraca z trzecią linią wsparcia, zespołem deweloperskim oraz użytkownikiem biznesowym
  • Komunikacja z użytkownikiem w języku angielskim

Oferujemy:

  • Entuzjastyczny i pełen zapału Zespół
  • Elastyczną formę współpracy (dostosujemy się do Twoich oczekiwań)
  • Ciekawą ofertę benefitów (opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe, zajęcia z języka angielskiego, karta multisport)
  • Dostęp do najlepszych praktyk suportowych
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.