Specjalista ds. wsparcia systemów informatycznych

Billennium Sp. z o.o.

Lublin, Olsztyn, lubelskie

Miejsce pracy: Lublin, Olsztyn

Zakres obowiązków:

  • Praca w ramach drugiej linii wsparcia systemów biznesowych dla klienta będącego międzynarodową korporacją farmaceutyczną.
  • Monitoring środowisk oraz systemów.
  • Obsługa napływających zgłoszeń – diagnoza, analiza i realizacja incydentów.
  • Współpraca z trzecią linią wsparcia, zespołem deweloperskim oraz użytkownikiem biznesowym.
  • Komunikacja z użytkownikiem w języku angielskim.

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Zrozumienie zasad działania systemów informatycznych (aplikacja webowa, CRM)
  • Znajomość relacyjnych baz danych, SQL
  • Znajomość Microsoft SQL Server/Oracle SQL Developer
  • Znajomość XML oraz standardów elektronicznej wymiany danych
  •  Znajomość systemów do obsługi ticketów HPSM/JIRA/inne
  • Znajomość systemów Windows oraz Linux w stopniu umożliwiającym swobodne poruszanie
  • Elastyczność (dostosowanie się do trybu pracy w godzinach wieczornych oraz nocnych - harmonogram dyżurów do ustalenia w ramach zespołu)
  • Doświadczenie lub wiedza z obszaru EAI/EII będzie dodatkowym atutem

Co oferujemy:

  • Pracę w długoterminowym projekcie, w pełnym wymiarze godzin
  • Dowolną formę zatrudniania/współpracy
  • Dofinansowanie szkoleń i certyfikatów
  • Całościowe wsparcie na projekcie

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.