Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży

Nexus

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Główne zadania i obowiązki:

- przygotowanie produktów do sprzedaży
- obsługa zamówień i zapytań klientów
- koordynowanie procesów logistycznych
- budowanie relacji z obecnymi o potencjalnymi klientami i dostawcami
- wsparcia działu sprzedażowego i technicznego
- kontrola stanu magazynu oraz prawidłowego obiegu dokumentów

Oferujemy:

- ciekawą pracę z dużą samodzielnością
- atrakcyjne wynagrodzenie (wyższe niż średnia rynkowa)
- możliwość rozwoju, zdobywania doświadczenia w dynamicznej branży e-commerce
- przyjazną atmosferę pracy w młodym i ambitnym zespole
- elastyczne godziny pracy i możliwość dodatkowych bonusów i premii

Wymagania

Wymagania:

- samodzielność, zaangażowanie, dokładność
- dobra organizacja miejsca i czasu pracy
- chęć zdobywania wiedzy i otwartość na innowacje
- doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
- znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
- status studenta (nie wymagamy doświadczenia)

Prezentacja firmy

Nexus to jedna z najbardziej dynamicznych firm e-commerce w Polsc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/09/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 400PLN - 3 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Plus premia
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Internet / e-commerce, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie