Oferta wyróżniona

Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży

Warszawa, mazowieckie

Alior Bank S.A.

Opis stanowiska pracy

Jeżeli jesteś osobą, która:

  • posiada doświadczenia na podobnym stanowisku, związanym z budżetowaniem i rozliczeniami wyników sprzedażowych – mile widziane
  • posiada doświadczenie w pracy w obszarze sprzedażowym – mile widziane
  • posiada umiejętność analizy danych, formułowania wniosków i zdolność przekazania ich w zwięzłej formie dla biznesu
  • biegle zna pakiet MS Office (głównie MS Excel), mile widziana znajomość VBA
  • podstawowa znajomość SQL

Mamy dla Ciebie pracę, która polega na:

  • tworzeniu planów budżetowych dla dedykowanego obszaru Klienta Indywidualnego
  • analizie bieżących danych przy wykorzystaniu narzędzi raportowych
  • tworzeniu raportów przekrojowych
  • współpracy z Dyrektorem Departamentu, Dyrektorami Regionów i Oddziałów w zakresie wsparcia merytorycznego w dedykowanym obszarze

Oferujemy:

  • pracę w strukturach dynamicznie rozwijającego się Departamentu Banku
  • szerokie możliwości rozwoju zawodowego w ramach ścieżek rozwoju
  • wynagrodzenie dostosowane do wiedzy i doświadczenia

Alior Bank to ogólnopolski bank uniwersalny i jedna z najbardziej nowoczesnych i... innowacyjnych instytucji finansowych w Polsce. To miejsce dla ludzi, którzy mają pomysły i odwagę biznesową, by wyznaczać nowe standardy bankowości.

Wyróżnia nas niezwykła kultura organizacyjna, bezpośrednia komunikacja i dynamika działania. Czy jesteś doświadczonym specjalistą, czy dopiero rozpoczynasz swoją karierę, w Alior Banku dostaniesz przestrzeń do eksperymentów i w krótkim czasie zobaczysz efekty swojej pracy.

W Alior Banku odkryjesz w sobie talenty, z których jeszcze nie zdajesz sobie sprawy i przekonasz się, że możesz więcej, niż myślisz.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
21/09/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Bankowość , Praca Doradztwo / Konsulting , Praca Finanse , Praca Sprzedaż - Account Management , Praca Obsługa klienta