Specjalista ds Wsparcia Sprzedaży

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta - organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku -  poszukujemy osób na stanowisko:

Specjalista ds Wsparcia SprzedażyMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Bieżąca administracja umów i danych klientów zgodnie z obowiązującymi w Spółce procedurami;
  • Obsługa i merytoryczne wsparcie klienta zgodnie z przyjętymi standardami;
  • Obsługa procesu reklamacyjnego;
  • Wsparcie administracyjne współpracowników.

Wymagania:

  • Min.3 lata doświadczenia w obsłudze klienta korporacyjnego (preferowane branże: fundusze inwestycyjne, domy maklerskie, usługi outsorcingowe na rzecz TFI);
  • Bardzo dobrej organizacji pracy własnej;
  • Zaangażowanie i rzetelność;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym;
  • Znajomość pakietu MS Office.

Oferujemy:

  • Możliwość zdobywania wiedzy w przyjaznej atmosferze pracy;
  • Stabilne zatrudnienie;
  • Prywatna opieka medyczna;
  • Karta multisport;
  • Bony świąteczne.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.