Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 14/08/2018.

Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży

Warszawa (Ursus), mazowieckie

HAYS Sales & Marketing

Opis stanowiska pracy

Warszawa (Ursus)
NR REF.: 1106145

Dla naszego Klienta, skandynawskiej firmy z branży produkcyjnej,poszukujemy obecnie kandydatów do pracy na okres 6 miesięcy,z realną możliwością nawiązania stałej współpracy, na stanowisko Specjalisty ds. Wsparcia Sprzedaży.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie ściśle współpracować z działem sprzedaży przy codziennych obowiązkach.Do jej głównych zadań będzie należało zapewnienie właściwego obiegu informacji, obsługa zapytań ofertowych, bezpośredni kontakt z klientem, zarządzanie platformą Intranet, wsparcie komunikacji wewnętrznej, procesowanie zamówień, fakturowanie, tworzenie cyklicznych raportów i zestawień oraz współpraca z pozostałymi działami w firmie.

Od Kandydatów oczekujemy minimum rocznego doświadczenia w obszarze wsparcia lub administracji sprzedaży,wykształcenia wyższego (min. licencjat), praktycznej znajomości środowiska MS Office (zaawansowana znajomość Excel),bardzo dobrej znajomości języka angielskiego (min. B2), doskonałej organizacji pracy własnej oraz rozwiniętych kompetencji komunikacyjnych. Szukamy osób dynamicznych, wykazujących się inicjatywą, o wysokiej kulturze osobistej.

Nasz Klient oferuje pracę w międzynarodowej, uznanej na rynku polskim firmie,przejrzyste zasady zatrudnienia oraz pakiet benefitów.

Dywizja skupia się na wyszukiwaniu najlepszych kandydatów z dziedziny marketingu,... sprzedaży i logistyki. Swoją ofertę kierujemy do firm z sektora dóbr konsumpcyjnych, sieci handlowych, sieci elektro, operatorów logistycznych, a także firm z sektora RTV/AGD.
Dywizja HAYS Sales & Marketing to zespół doświadczonych konsultantów, dla których najważniejsza jest dobra komunikacja z Klientem i skuteczność działań.
Naszymi Klientami są międzynarodowe korporacje oraz firmy lokalne. Wspieramy w rekrutacjach agencje reklamowe i public relations, agencje badania rynku i opinii oraz firmy świadczące usługi marketingu bezpośredniego. Naszym celem jest pozyskiwanie najlepszych specjalistów oraz menedżerów z sektorów, w których działamy. Nasi Klienci mogą również liczyć na aktualne dane na temat zmian i sytuacji na rynku pracy. Konsultanci HAYS Sales & Marketing dzięki stałemu kontaktowi z kandydatami są w stanie szybko odpowiedzieć na potrzeby Klientów na dynamicznie zmieniającym się rynku pracy.
Konsultanci HAYS Sales & Marketing dzięki stałemu kontaktowi z kandydatami są w stanie szybko odpowiedzieć na potrzeby Klientów na dynamicznie zmieniającym się rynku pracy.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
08/08/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing