Specjalista ds. wsparcia sprzedaży z językiem niemieckim

Michael Page

Opole, opolskie

Michael Page Michael Page

Osoba której poszukujemy, odpowiedzialna będzie za zapewnienie najwyższej jakości obsługi klientów. Ponadto kandydat będzie odpowiedzialny za ustalenie wraz z dyrektorem ds. Marketingu i rozwoju międzynarodowego, ścieżki wzrostu dla regionu Europy Środkowo-Wschodniej, Niemiec, Austrii i Skandynawii.

Stanowisko zlokalizowane jest w Opolu. Od kandydatów wymagamy znajomości języka niemieckiego oraz angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację.

Informacje o kliencie

Dla naszego klienta, firmy będącej częścią dużego koncernu w branży spożywczej, poszukujemy osoby doświadczonej we wsparciu działu sprzedaży, czy outbound marketingu, dla której kontakt z klientem to przyjemna codzienność. Organizacja stale zwiększa swoją aktywność, regularnie wprowadzając do portfolio nowe produkty.

Opis stanowiska

  • Codzienny kontakt z klientami wewnętrznymi oraz zewnętrznymi zapewniający satysfakcjonującą usługę, opartej na maksymalnym zadowoleniu klienta
  • Prowadzenie rzetelnej dokumentacji danych dotyczących prognoz wielkości sprzedaży oraz akcji promocyjnych
  • Odpowiedzialność za dostawę zamówionych przez klienta ilości promocyjnych po uzgodnionych cenach, bez powodowania nadwyżek
  • Koordynowanie procesów reklamacyjnych
  • Współpraca z Dyrektorem ds. Marketingu i Rozwoju Międzynarodowego w celu określenia rocznego planu dla danego regionu - opracowanie nowej koncepcji biznesu oraz pomoc przy jej wdrożeniu

Profil kandydata

  • Minimum dwa lata doświadczenia zawodowego na stanowisku wsparcia handlowego z intensywnymi kontaktami z klientami i szeroką domeną odpowiedzialności obejmującą ścisłą współpracę z zespołem terenowym
  • Doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku
  • Znajomość języka niemieckiego oraz angielskiego w stopniu zaawansowanym, umożliwiającym swobodną komunikację
  • Znajomość systemów ERP oraz pakietu MS Office
  • Prawo jazdy (B)
  • Analityczne myślenie oraz umiejętność efektywnego planowania czasu pracy

Oferujemy

  • Benefity pozapłacowe, takie jak karta sportowa, czy opieka medyczna
  • Możliwość awansu na stanowisko Account Managera przy założeniu owocnej współpracy
  • Praca w międzynarodowym środowisku

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Opole
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page