Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 14/12/2018.

Internal Technical Sales Specialist

Warszawa, mazowieckie

Devire

Opis stanowiska pracy

Naszym Klientem jest Firma będąca światowym dystrybutorem rozwiązań dla branży przemysłowej. Obecnie wspiera ponad milion Klientów na całym świecie, oferując szeroką paletę produktów oraz usług. W związku ze stałym rozwojem Firmy poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty ds. wsparcia sprzedaży technicznej. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Kontakt z potencjalnymi Klientami w celu poznania ich specyficznych wymagań technicznych.
  • Zarządzanie istniejącymi relacjami z klientami w celu zapewnienia określonego poziomu wydajności.
  • Oferowanie odpowiedniego poziomu rabatów.
  • Zapewnienie wzrostu sprzedaży i marż poprzez proaktywne podejście telefoniczne i e-mailowe.
  • Utrzymywanie i ciągły rozwój profesjonalnych relacji z Klientami, dbałość o kompleksową obsługę.
  • Wsparcie w badaniu rynku, potencjału rozwoju (analizy konkurencji).

U Kandydatów zwracamy uwagę na:

  • Bardzo dobrą znajomość języka angielskiego.
  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowana elektronika/mechatronika).
  • Doświadczenie w sprzedaży w branży przemysłowej.
  • Umiejętności negocjacyjne.
  • Samodzielność i dobrą organizacja pracy.
  • Umiejętność analitycznego myślenia.

Nasz Klient zapewnia:

  • Atrakcyjne wynagrodznenie podstawowe + system premiowy.
  • Pracę stacjonarną.
  • Bonusy/benefity.
  • Pracę w silnej i dynamicznej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku.
  • Stabilność zatrudnienia.
  • Przyjazną atmosferę w pracy.

  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
09/12/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management