Specjalista ds. wsparcia sprzedaży produktów CFM

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Jeśli posiadasz doświadczenie w pracy w branży CFM i chcesz je wykorzystać w nowo powstającej firmie wynajmu długoterminowego znanej i cenionej marki motoryzacyjnej, aplikuj!

Specjalista ds. wsparcia sprzedaży produktów CFMMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Opieka nad wyznaczoną grupą Klientów;
  • Wsparcie pracowników sprzedaży sieci dilerskiej w przygotowaniu ofert i kontaktach z Klientami;
  • Obsługa systemu generowania ofert sprzedażowych;
  • Synteza i analiza danych uzyskanych z sieci sprzedaży;
  • Przygotowywanie zaawansowanych raportów sprzedażowych;

Wymagania:

  • Doświadczenie w dziale wsparcia w branży wynajmu długoterminowego CFM;
  • Znajomość produktów  finansowych i serwisowych funkcjonujących na rynku motoryzacyjnym;
  • Ponadprzeciętne umiejętności analityczne;
  • Umiejętność analizy danych i przygotowywania raportów;
  • Prokliencka postawa;
  • Bardzo dobra znajomość programu MS Excel;
  • Dobra znajomość języka angielskiego;
  • Rozwinięte umiejętności interpersonalne.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie;
  • Atrakcyjny system benefitów;
  • Dopłaty do ubezpieczenia medycznego, ubezpieczenia na życie lub karnetu sportowego.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.