Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży IT

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Naszym klientem jest jedna z czołowych firm sektora IT w Polsce. Inwestując w najnowsze technologie konsekwentnie umacnia pozycję lidera w zakresie dostarczania swoim klientom kompleksowych usług informatycznych i teleinformatycznych. W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydata, który dołączy do Zespołu Sprzedaży na stanowisko Junior Key Account Manager'a / Specjalisty ds. Wsparcia Sprzedaży

Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży ITMiejsce pracy: Warszawa

Przed Tobą następujące zadania::

  • Współpraca z zespołem Key Account Managerów
  • Wsparcie sprzedaży rozwiązań IT do klientów z sektora publicznego
  • Przygotowywanie prezentacji, analiz, raportów na potrzeby działu sprzedaży
  • Uczestniczenie w spotkaniach handlowych z klientami
  • Telefoniczny oraz mailowy kontakt z klientem
  • Udział z targach, konferencjach
  • Realizacja założeń biznesowych oraz celów

Do aplikowania zapraszamy kandydatów:

  • Posiadających minimum 2 letnie doświadczenie na stanowisku związanym ze wsparciem sprzedaży lub sprzedażą rozwiązań IT do klientów z sektora publicznego
  • Z doświadczeniem w przygotowywaniu ofert w ramach ustawy Prawo Zamówień Publicznych (PZP)
  • Chcących rozwijać się z kierunku samodzielnego stanowiska handlowego (Key Account Manager)
  • Nastawionych na realizację celów
  • Umiejących zarządzać czasem pracy, dokładnych oraz skrupulatnych
  • Z bardzo dobrą znajomością MS Office

Nasz klient oferuje:

  • Pracę w stabilnej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Udział w ciekawych projektach przy współpracy z doświadczonym zespołem specjalistów
  • Możliwość rozwoju zawodowego na stanowisko Key Account Managera
  • Umowę o pracę oraz atrakcyjny system premiowy
  • Narzędzia niezbędne do pracy

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.