Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży - Drukarnia

Łódź, łódzkie

HRK S.A.

Opis stanowiska pracy

Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży - DrukarniaMiejsce pracy: Łódź
Główne obowiązki:
  • utrzymywanie kontaktów handlowych z klientami i dostawcami
  • budowanie relacji handlowych
  • przygotowywanie ofert
  • obsługa dokumentacji przychodzącej i wychodzącej
  • przygotowywanie prezentacji i zestawień

Wymagania:
  • min. roczne doświadczenie zawodowe w obszarze poligrafii
  • wymogiem koniecznym jest znajomość swobodnej komunikacji w języku angielskim
  • umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra organizacja pracy własnej, sumienność i odpowiedzialność
  • znajomość obsługi komputera wraz z pakietem MS Office
  • doświadczenie w przygotowywaniu ofert handlowych

HRK jest jedną z największych firm doradczych z obszaru zarządzania kapitałem ludzkim.... Posiadamy oddziały w Warszawie, Poznaniu, Katowicach i Wrocławiu. Nasi konsultanci tworzą interdyscyplinarny zespół profesjonalistów.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
20/05/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management