Specjalista ds. wsparcia projektu

Sanpro Synergy Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma Sanpro Interim BPO Sp. z o.o. dla swojego klienta poszukuje osób jako:

Zakres czynności:
Wprowadzanie danych z dokumentacji po wykonawczej:
-do systemów źródłowych KSP Pastel.Seztel
-do metamodelu danych zgodnie z jego regułami

Zakres danych do wprowadzenia:
-Ewidencji przebiegów kabli OKW- Fizyczna sieć wewnątrz budynkowa, floorplany
-Trasy kabli światłowodowych
-Złącza przelotowe na kablach światłowodowych (Seztel)
-Ustandaryzowanie ewidencji ODF modułowych
-Zajętość spawów
-Infrastruktura
-Koordynacja prac, synchronizacja danych o sieci FTTH między systemami źródłowymi Seztel-Pastel

Oferujemy:
- umowę zlecenie
-zatrudnieni do końca roku z możliwością przedłużenia umowy
-czynności wykonywane w godzinach 8-16, 9-17
-zapewniamy niezbędne szkolenia oraz opiekuna merytorycznego dla osób bez doświadczenia.

Nasze wymagania wobec kandydata:
-Wykształcenie minimum średnie (chętnie studenci ostatnich lat studiów)
-Kreatywne myślenie
-Znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office w stopniu co najmniej dobrym
-Dyspozycyjność
-Odpowiedzialność za powierzone zadania
-Umiejętność zarówno pracy samodzielnej jak i w zespole

Dodatkowo mile widziane:
-Wiedza z zakresu kartografii oraz map cyfrowych i systemów geopozycyjnych
-Mile widziana wiedza z zakresu telekomunikacji i informatyki
-Doświadczenie w projektach ewidencyjnych i paszportyzacyjnych będzie dodatkowym atutem

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz. U Nr 133 poz. 883)".

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne