Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie świadczyła usługi w ramach outsourcingu na rzecz naszego klienta – dużej firmy z branży telekomunikacyjnej.

Współpraca w formie umowy zlecenia, przewidywany czas trwania projektu około roku. Miejsce świadczenia usług – lokalizacje klienta (w obecnych i byłych miastach wojewódzkich).

Zadania:

Wprowadzanie danych z dokumentacji powykonawczej:

  • do systemów źródłowych KSP Pastel/Seztel
  • do metamodelu danych zgodnie z jego regułami

Zakres danych do wprowadzenia:

  • Trasy kabli światłowodowych (czynnych)
  • Złącza przelotowe na kablach światłowodowych (Seztel)
  • Ewidencji przebiegów kabli OKW - Fizyczna sieć wewnątrzbudynkowa, floorplany
  • Ustandaryzowanie ewidencji ODF modułowych (przełącznic światłowodowych)
  • Zajętość spawów (przebiegów)
  • Infrastruktura (słupy)
  • Koordynacja prac, synchronizacja danych o sieci FTTH między systemami źródłowymi Seztel-Pastel

Zapewniamy niezbędne szkolenia oraz opiekuna merytorycznego dla osób bez doświadczenia.

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie. Chętnie studenci ostatnich lat studiów.
  • Kreatywne myślenie.
  • Znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office w stopniu co najmniej dobrym.
  • Znajomość podstawowych pojęć oraz reguł przy tworzeniu baz danych.
  • Dyspozycyjność.
  • Odpowiedzialność za powierzone zadania.
  • Umiejętność pracy w stresie i pod presją czasu.
  • Umiejętność zarówno pracy samodzielnej jak i w zespole.

Dodatkowo atutem będzie:

  • Wiedza z zakresu kartografii oraz map cyfrowych i systemów geopozycyjnych (Google Earth, QGIS).
  • Wiedza z zakresu telekomunikacji i informatyki.
  • Doświadczenie w projektach ewidencyjnych i paszportyzacyjnych.

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Firma informatyczna z tradycjami sięgającymi 1989 roku. Prowadzimy sprze... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca dla studenta, Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca IT - ERP