Specjalista – ds. wsparcia projektu w zakresie wdrażania oprogramowania

THESAR Systemy Informatyczne Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie świadczyła usługi w ramach outsourcingu na rzecz naszego klienta - dużej firmy z branży telekomunikacyjnej.

Realizowanie prac wsparcia projektu w zakresie:

  • Samodzielne realizowanie zadań zgodnie z określonymi założeniami projektu
  • Wsparcie pracy Kierownika Projektu
  • Planowanie i prowadzenie działań organizacyjnych w projekcie
  • Przygotowywanie prezentacji (w tym w języku angielskim).
  • Przygotowanie technicznej dokumentacji projektowej

Wymagania

  • znajomość wybranych technologii informatycznych:

           - programowanie – głównie technologie webowe (html, css, js), java    (android), python, sql

          - znajomość technologii sieciowych (IP, xDSL, FTTH) i protokołów (TCP, DHCP, NTP,..,)

          - znajomość infrastruktury informatycznej LAN/WAN

          - znajomość systemu Linux

  • przesyłanie sygnału telewizyjnego
  • znajomość systemów dostarczania Audio/Video (live, mulicast, unicast, VoD, streaming)
  • znajomość systemów kodowania Audio i Video
  • doświadczenie we wdrażaniu oprogramowania i testach
  • kandydaci po uczelniach technicznych lub z doświadczeniem w w/w obszarze

Prezentacja firmy

Firma informatyczna z tradycjami sięgającymi 1989 roku. Prowadzimy sprze... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca Inżynieria, Praca IT - Bazy danych, Praca IT - Kontrola jakości, Praca IT - Project Management