Specjalista ds. wsparcia projektowego (PMO)

Cyclad Sp. z o.o.

00-872 Warszawa, mazowieckie

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: 00-872 Warszawa

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 2 lata

Wykształcenie: Średnie ogólnokształcące

Branża: Praca Administracja biurowa, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca IT - Project Management

W Cyclad współpracujemy z najlepszymi międzynarodowymi firmami technologicznymi, aby zwiększyć ich potencjał w dostarczaniu wyjątkowych, nowoczesnych rozwiązań, które kształtują świat przyszłości. Obecnie, dla naszego Partnera, globalnego dostawcy oprogramowania dla branży ubezpieczeń i finansów, poszukujemy kandydata na stanowisko Specjalisty ds. wsparcia projektowego

Kluczowe informacje:

  • Branża: IT
  • Lokalizacje: Warszawa (Wilanów)/Katowice (Dąb), Gdynia (Działki Leśne)
  • Rodzaj projektu: długofalowa współpraca/wsparcie w planowaniu i monitorowaniu przebiegu prac projektowych
  • Struktura teamu: rozproszona

Obowiązki:

  • Wsparcie kierownika projektu w planowaniu, monitorowaniu projektu, pod względem zakresu, zasobów i budżetu (plan pracy, pulpit nawigacyjny projektu, cykl życia faktury itp.)
  • Opracowywanie harmonogramu projektów
  • Dbałość o terminową realizację zadań oraz o właściwy przepływ informacji i dokumentacji
  • Identyfikacja potrzeb / ryzyka pod kątem terminów realizacji projektów
  • Ścisła współpraca z innymi zespołami (Design, Developerzy, QA etc.)

Wymagania:

  • 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość Excel
  • Bardzo dobry poziom języka angielskiego
  • Wysokie umiejętności analityczne i komunikacyjne

Oferowane:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Elastyczne godziny pracy
  • Podejście partnerskie z poszanowaniem indywidualnych potrzeb i planów odnośnie rozwoju pracownika
  • Stabilny projekt i zróżnicowane środowisko pracy
  • Cykliczne imprezy i konkursy dla pracowników (maratony, paintball itp.)
  • Prywatna medyczna opieka medyczna i karta Multisport
  • Atrakcyjny program poleceń pracowników oraz premie
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.