Specjalista ds. wsparcia projektów (PMO) - Wrocław

ZoltOs.pl Aleksandra Żółtowska-Ostroszczyk

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Zakres czynności:

Wsparcie Kierowników Projektów w zakresie:

- przygotowywania notatek ze spotkań oraz materiałów na posiedzenia Komitetu Programu,

- archiwizowania dokumentacji projektowej, w tym witryn projektowo-programowych,

- weryfikacji poprawności dokumentacji projektowej,

- wspierania Kierowników Projektu w zakresie obsługi aplikacji do zarządzania projektami,

- udzielania wsparcia administracyjnego uczestnikom projektu,

 - współudziału w opracowywaniu raportów i sprawozdań na potrzeby Kierownika Projektu,

- pozostałych prac administracyjno-biurowych związanych z obsługiwanym obszarem.

Wymagania:

- wykształcenie min. średnie, mile widziane wyższe w zakresie zarządzania projektami lub ekonomiczne,

- mile widziane doświadczenie w zakresie wsparcia Projektów,

- obsługa witryn projektowych, umiejętność posługiwania się programem MS Project, Pakietu Office - zwłaszcza Word, Excel oraz PowerPoint,

- bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność i umiejętność rozwiązywania problemów.

- umiejętność pracy w dynamicznie zmieniających się warunkach oraz pod presją czasu.

- komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole,

- gotowość do podróży służbowych.

Oferujemy:

- ciekawą, pełną nowych wyzwań pracę w dużej korporacyjnej firmie,

- szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne oraz dostęp bieżący do platformy e-learningowej,

- możliwość zdobycia doświadczenia lub jego ugruntowanie w zarządzaniu projektami.

- wynagrodzenie zasadnicze + premia kwartalna, premia roczna oraz inne świadczenia.

Zapewniamy wszystkim kandydatom pełną dyskrecję.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami. Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (CV) w języku polskim.

Certyfikat Agencji 10301

Prezentacja firmy

Firma "ZoltOs.pl” Agencja Pracy Tymczasowej i Pośrednictwa Pracy działa ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/11/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca IT - Project Management