Specjalista ds. wsparcia Klienta z językiem angielskim

HAYS

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Kraków
NR REF.: 1159374

Jeżeli czerpiesz satysfakcję z pomagania innym i jesteś otwarty na bezpośredni kontakt z Klientem, zapraszamy do zespołu jednego z największych sklepów internetowych w Europie.

Osoba na stanowisku Specjalisty ds. wsparcia Klienta będzie odpowiedzialna za telefoniczny i/lub mailowy kontakt z klientami sklepu internetowego, również  w języku angielskim. Przyjmowanie i rozpatrywanie zgłoszeń klientów zgodnie z procedurami będzie Twoim głównym zadaniem.

Do aplikowania na stanowisko zapraszamy osoby posiadające min. roczne doświadczenie na tym lub podobnym stanowisku, które biegle posługują się językiem angielskim (min. B2/C1).

Poszukujemy osób komunikatywnych, które swobodnie czują się w dynamicznym środowisku oraz cenią sobie współpracę z ludźmi.

Jeżeli jesteś zainteresowany ofertą pracy, wyślij do nas swoje CV bądź skontaktuj się z nami telefonicznie.

Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361.

Prezentacja firmy

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/06/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Obsługa klienta

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy