Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 15/11/2018.

Specjalista ds. wsparcia klienta z j. niemieckim. 6000 zł + premia do 1000 zł

Warszawa, mazowieckie

Instytut Rozwoju Kapitału Ludzkiego Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Bardzo dobrze komunikujesz się w języku niemieckim zarówno w mowie jak i w piśmie? Chcesz mieć stały kontakt z tym językiem oraz zdobywać nowe kwalifikacje zawodowe?

Dla naszego klienta - firmy o globalnym zasięgu, istniejącej w Polsce od ponad 20 lat, obsługującej kontrahentów z branż m.in. e-commerce, bankowości, elektroniki oraz nowoczesnych technologii, poszukujemy kandydatów z bardzo dobrą znajomością j. niemieckiego na stanowisko:

Specjalista ds. wsparcia klienta z j. niemieckim
Miejsce pracy: Warszawa

Oferujemy:
- pracę w międzynarodowym zespole na rzecz największego producenta oprogramowań komputerowych na świecie,
- stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
- pracę na pełny etat,
- wynagrodzenie: 6000 zł/ m-c brutto + do 1000 zł/msc premii,
- benefity (karta Multisport, prywatna opieka medyczna),
- dogodną lokalizację pracy,
- szkolenia z ekspertami,
- wsparcie w rozwoju zawodowym (firma daje możliwość wzięcia udziału w programie przygotowującym do awansu).

Wymagamy:
– znajomości j. niemieckiego na poziomie bardzo dobrym (min. B2),
– komunikatywności,
– obsługi komputera oraz dobrej znajomości pakietu MS Office.

Wyślij swoje CV do dnia 19.11.2018 przez portal infopraca

Instytut Rozwoju Kapitału Ludzkiego to firma zajmująca się pośrednictwem w rekrutacji... pracowników i doradztwem personalnym. Prowadzimy również szkolenia przygotowujące pracowników na wybrane stanowisko pracy.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
15/11/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Przedział wynagrodzenia:
6.000,00 zł - 6.000,00 zł / miesięcznie (Brutto)
Premie, dodatki:
do 1000 zł/msc premii, benefity pozapłacowe (karta Multisport, prywatna opieka medyczna)
Praca Administracja biurowa , Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia , Praca Obsługa klienta , Praca Tłumaczenia / Wydawnictwa / Redakcja , Praca Administracja / Sekretariat