Specjalista ds. wsparcia Klienta rynek rumuński

HR Systems Sp. z o.o.

WARSZAWA, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:
• Kompleksowa obsługa telefoniczna klienta rumuńskiego w zakresie przyjmowania, realizacji i aktualizacji zamówień;
• Doradzanie klientom w kwestiach dopasowania oferty produktowej do indywidualnych potrzeb;
• Promowanie i sprzedaż produktów;
• Dbanie o dobry wizerunek firmy i relacje z klientami;
• Administrowanie systemem zamówień;
• Udzielanie informacji na temat dokonywanych zamówień, rozwiązywanie problemów, budowanie świadomości marki.

Wymagania

Wymagania:
• Biegła znajomość języka rumuńskiego;
• Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne;
• Zdolności sprzedażowe;
• Doświadczenie w obsłudze klienta i/lub sprzedaży (doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta będzie dodatkowym atutem);
• Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów;
• Entuzjazm i zaangażowanie;
• Profesjonalizm i odpowiedzialność za powierzone zadania;
• Wysoka kultura osobista i motywacja do działania;
• Dyspozycyjność do współpracy (z biura w Warszawie lub dowolnego miejsca zdalnie po szkoleniu).
Oferujemy:
• Atrakcyjne, stabilne warunki współpracy oraz premiowanie dobrych wyników i podejmowanych inicjatyw;
• Możliwość zdobycia doświadczenia w firmie o międzynarodowym zasięgu;
• Przyjazną atmosferę pracy w multikulturowym środowisku;
• Możliwość rozwoju oraz awansu w strukturach firmy.
• Możliwość wsparcia przy relokacji
Osoby zainteresowane ofertą i spełniające podane przez nas wymagania prosimy o przesłanie CV z podaniem w tytule wiadomości nr ref. SP/R/2017

Prezentacja firmy

HR Systems Sp. z o. o. działa w branży doradztwa personalnego i o... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/11/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie