Specjalista ds. Wsparcia Klienta Międzynarodowego ze znajomością języków obcych (Księgowość/HR)

HRK S.A.

Kraków, małopolskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla jednego z naszych Klientów, międzynarodowej firmy z sektora SSC/BPO, poszukujemy Kandydatów ze znajomością języków obcych, otwartych na codzienną pracę z klientem i podnoszenie swoich kompetencji. Poszukujemy osób do działów Ksiegowości (AP/AR), Obsługi Klienta oraz HR.

Rekrutację prowadzimy zarówno na role entry level, jak i specjalistyczne.

Specjalista ds. Wsparcia Klienta Międzynarodowego ze znajomością języków obcych (Księgowość/HR)Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:

  • Utrzymywanie relacji z międzynarodowym klientem biznesowym,
  • odpowiadanie na zapytania przychodzące drogą mailową, telefoniczną lub w formie czatu (lub wykonywanie połączeń wychodzących - w zależności od działu),
  • weryfikowanie dokumentów i aktualizowanie baz danych,
  • przygotowywanie raportów,
  • stała współpraca z innymi działami firmy,
  • odpowiedzialność za zadania w ramach danego obszaru (księgowość lub HR).

Wymagania:

  • Dobra znajomość jednego z następujących języków: francuskiego lub niemieckiego (na poziomie co najmniej B2),
  • posługiwanie się j. angielskim na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację (co najmniej B1+),
  • dobra znajomość pakietu MS Office,
  • analityczne myślenie i przywiązywanie uwagi do szczegółów,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • chęć nauki i rozwoju w międzynarodowym środowisku.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełny etat i stabilne zatrudnienie w międzynarodowej organizacji z jasną ścieżką kariery,
  • pracę dla największych globalnych marek,
  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • możliwość rozwoju umiejętności językowych,
  • szeroki zakres szkoleń wewnętrznych podnoszących wiedzę oraz rozwijających kompetencje miękkie
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.