Specjalista ds. Wsparcia Klienta Międzynarodowego ze znajomością języka francuskiego/niemieckiego

HRK S.A.

Kraków, małopolskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -
Specjalista ds. Wsparcia Klienta Międzynarodowego ze znajomością języka francuskiego/niemieckiegoMiejsce pracy: Kraków

Zadania:

  • Utrzymywanie kontaktu z klientem międzynarodowym,
  • Wspieranie klientów z sektora finansowego w użytkowaniu dostarczanej aplikacji,
  • Odpowiadanie na zapytania przychodzące drogą mailową, telefoniczną lub w formie czatu,
  • Stała współpraca z innymi działami firmy w różnych krajach.

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka francuskiego / niemieckiego (na poziomie B2/C1),
  • Dobra znajomość języka angielskim (B2),
  • Umiejętność rozwiązywania problemów oraz analitycznego myślenia,
  • Pozytywne nastawienie do współpracy z klientami,
  • Chęć nauki i rozwoju w międzynarodowym środowisku,
  • Praca w systemie zmianowym 9-17 / 15-23.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę i stabilne zatrudnienie od lipca 2019,
  • Pracę w nowotworzonym zespole,
  • Profesjonalne szkolenie z zakresu wsparcia klienta oraz funkcjonalności aplikacji dostarczanej klientowi,
  • Prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, kartę MultiSport.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.