Specjalista ds. wsparcia klienta flotowego

Ecologic

Warszawa, mazowieckie

Ecologic rozwija innowacyjne narzędzie pomagające zmniejszyć liczbę wypadków samochodowych z udziałem pracowników. Obsługuje kilkaset firm w tym międzynarodowe koncerny (m.in Unilever, Philip Morris).
Jeżeli chcesz przyczynić się do rozwoju polskiego startupu technologicznego rozwijając długoterminowe relacje biznesowe i przy okazji pomóc poprawić bezpieczeństwo na drogach - dołącz do nas!

Warszawa

Twoje zadania:

  • pomoc klientom w obsłudze systemu
  • bieżące analizowanie i rozwiązywanie problemów
  • wskazywanie klientom jak efektywnie wykorzystywać system oraz szukanie optymalizacji procesów
  • przygotowywanie raportów i prezentacji podsumowujących
  • prowadzenie szkoleń z obsługi aplikacji
  • współpraca z zespołem projektowym

Poszukujemy osoby, która:

  • posiada doświadczenie we wsparciu klienta
  • chociaż w podstawowym stopniu zna zagadnienia dot. zarządzania służbowymi flotami samochodowymi
  • może wykazać się komunikatywnością, otwartością i zaangażowaniem
  • dobrze odnajduje się w pracy zespołowej

U nas możesz liczyć na:

  • stabilne zatrudnienie (umowa o pracę)
  • duże możliwości rozwoju zawodowego
  • pracę przy wielu ciekawych projektach
  • atrakcyjne benefity
  • pracę w nowoczesnej przestrzeni
Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.