Specjalista ds wsparcia Klienta biznesowego z niemieckim

Gi Group Sp. z o.o.

Gdańsk, pomorskie

Miejsce pracy: Gdańsk

Obowiązki:

  • Praca dla dostawcy usług wyszukiwarki ofert hotelowych
  • Wykonywanie połączeń wychodzących do Klientów biznesowych
  • Pobieranie oraz weryfikowanie danych podawanych przez Klientów oraz wprowadzanie ich do systemu
  • Profesjonalna obsługa Klientów
  • Dyspozycyjność do wzięcia udziału w 2-dniowym szkoleniu

Wymagania
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (C1-C2)
  • Umiejętność stawiania potrzeb Klienta na pierwszym miejscu
  • Doświadczenie w obszarze Customer Service będzie atutem
  • Umiejętność obsługi komputera
  • Chęć do pracy w zespole

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę na pełen etat (od poniedziałku do piątku, 8 - 16)
  • Stałe wynagrodzenie + premię uzależnioną od wyników
  • Pracę w fajnym oraz silnie zmotywowanym zespole
  • Szansę na rozwijanie swojej ścieżki kariery w międzynarodowym środowisku
  • Styczność z językami obcymi w pracy codziennej - rozwój swoich umiejętności językowych
  • Świetna lokalizacja biura - Olivia Business Centre - blisko do peronu SKM Przymorze, przystanku tramwajowego czy autobusowego

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.