Specjalista ds. wsparcia IT

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Gliwice, śląskie

Miejsce pracy: Gliwice

Zadania

  • Wsparcie użytkowników korporacyjnych
  • Rozwiązywanie incydentów rejestrowanych w systemie zgłoszeniowym
  • Diagnozowanie problemów dot. działania sprzętu biurowego IT i rozwiązywanie ich w określonym zakresie,
  • Bezpośrednie wsparcie pracowników (możliwość zdalnego rozwiązywania problemów w określonych przypadkach)
  • Przewidywane 2 tyg szkolenie wdrożeniowe w Tychach

Oferta

  • Możliwość rozwoju oraz dłużej współpracy
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w branży automotive
  • Praca od poniedziałku do piątku w standardowych godzinach biznesowych
  • Dofinansowanie do Multisport oraz Medicover
  • Wynagrodzenie na umowę o pracę tymczasową w wysokości 4000-4500 zł brutto w zależności od doświadczenia i umiejętności
  • Dostęp do platformy szkoleniowej

Wymagania

  • Doświadczenie w IT na 1 linii wsparcia lub bezpośrednim wsparciu użytkowników
  • Dobra organizacja pracy, samodzielność
  • Wykształcenie kierunkowe- mile widziane
  • Język angielski na poziomie min. B2- must have (komunikacja również w języku angielskim)
  • Wymagana wiedza techniczna hardware+software (głównie środowisko Windows oraz MsOffice)
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials