SPECJALISTA DS. WSPARCIA IT (Aplikacje Biznesowe)

Grupa wydawnicza Znak

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Znak to grupa wydawnicza umiejętnie łącząca działalność w obszarze kultury z biznesowym podejściem. Tworzą ją m.in.: wydawnictwa zajmujące pozycję branżowego lidera, księgarnie e-commerce i stacjonarne, wiodący portal społecznościowy poświęcony książkom.

Kreujemy trendy i rozpalamy dyskusje.

Współpracujemy z najwybitniejszymi ludźmi świata kultury i rozrywki w Polsce i na świecie.

Chcielibyśmy poszerzyć nasz zespół o

SPECJALISTĘ DS. WSPARCIA IT (Aplikacje Biznesowe)

Lokalizacja: Kraków

Nr ref.: ZIT/II/2018

W naszym zespole Specjalista ds. wsparcia IT będzie odpowiedzialny za:

  • zapewnienie wsparcia w zakresie korzystania z aplikacji i systemów;
  • administrowanie aplikacjami;
  • sprawowanie nadzoru nad poprawnym działaniem mechanizmów integracyjnych;
  • adekwatne reagowanie na awarie;
  • bieżące rozwiązywanie problemów;
  • tworzenie i uaktualnianie dokumentacji;
  • prowadzenie szkoleń wewnętrznych, przekazywanie wiedzy;.
  • uczestnictwo w projektach rozwojowych.

Oczekujemy:

  • doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • ogólnej wiedzy w zakresie systemu Windows;
  • znajomości SQL;
  • znajomości dowolnego języka programowania;
  • znajomości dowolnego systemu ERP (handel, gospodarka magazynowa);
  • motywacji do rozwoju własnych kompetencji zawodowych;
  • umiejętności pracy w zespole i nastawienia na współpracę;
  • dobrych umiejętności komunikacyjnych;
  • dodatkowym atutem będzie znajomość systemów z rodziny Linux.

Zapewniamy:

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę bądź na umowę B2B;
  • długofalową współpracę;
  • możliwość rozwoju kompetencji i zdobywania ciekawych doświadczeń;
  • partnerską atmosferę pracy oraz otwartą komunikację na linii pracownik – przełożony;
  • pracę w firmie mającej pozycję lidera w swojej branży;
  • pracę w biurach w centrum Krakowa z Wisłą tuż za oknem;
  • nieograniczony dostęp do ciekawych książek do przeczytania z dobrą kawą.

Kandydatów zainteresowanych prosimy o przesłanie CV wraz ze zgodą na przetwarzanie

danych osobowych.

Prezentacja firmy

Grupa wydawnicza Znak to dynamiczny rozwój i ponad pięćdziesiąt lat ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - Kontrola jakości, Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Konsulting