Specjalista ds. wsparcia administracji z j. francuskim

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Miejsce pracy: Wrocław

Zadania:
• Administrowanie podróżami służbowymi pracowników (rezerwacje hoteli, zamawianie biletów, monitorowanie wydatków),
• Wsparcie administracyjne w organizacji eventów oraz spotkań,
• Kontakt z dostawcami, vendorami oraz innymi działami firmy,
• Obsługa Klienta francuskojęzycznego,

Wymagania:
• Znajomość języka francuskiego na poziomie C1,
• Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1,
• Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta lub administracji,
• Gotowość do pracy na pełny etat,
• Znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office,
• Komunikatywność i silna motywacja,

Oferujemy:
• Wynagrodzenie na start - 4300 brutto
• Zdobycie doświadczenia u światowego lidera na rynku
• Możliwość awansu w strukturach firmy
• Wsparcie na każdym etapie rekrutacji
• Pakiet benefitów

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials