Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 24/02/2018.

Specjalista ds. wprowadzania danych

Warszawa, mazowieckie

TEMPUS A Agencja Pracy Czasowej

Opis stanowiska pracy

Tempus A Agencja Pracy czasowej i Doradztwa pers olanego (KRAZ nr 493) istnieje od 2002 r. Dynamiczny rozwój, systematycznie zwiększany udział w rynku pracy tymczasowej, Agencja zawdzięcza przestrzeganiu jakości świadczonych usług oraz rzetelnemu traktowaniu swoich Pracowników. Poszukujemy Kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Warszawa – Ursynów
Numer ref. SDWD/U

Czas pracy:
-system zmianowy 16:00-24:00 i 21:00-5:00,
-od poniedziałku do piątku.

Obowiązki:
-wprowadzanie danych z listów przewozowych,
-obsługa wewnętrznych programów,
-praca z dokumentacją.

Wymagania

Wymagania:
-szybkie pisanie na klawiaturze numerycznej,
-łatwość przyswajania nowej wiedzy,
-umiejętność pracy w zespole,
-dyspozycyjność do pracy w zmianie nocnej,
-chęć znalezienia długoterminowego zatrudnienia.

Kandydatów prosimy o przesłanie CV.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).”

Agencja zajmuje się leasingiem pracowniczym, rekrutacją stałych pracowników,... outsourcingiem usług magazynowych. Wpisana jest do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 493.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
23/11/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Przedział wynagrodzenia:
2.312,00 zł - 2.312,00 zł / miesięcznie (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa