Specjalista ds. wprowadzania danych

TEMPUS A Agencja Pracy Czasowej

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Tempus A Agencja Pracy czasowej i Doradztwa pers olanego (KRAZ nr 493) istnieje od 2002 r. Dynamiczny rozwój, systematycznie zwiększany udział w rynku pracy tymczasowej, Agencja zawdzięcza przestrzeganiu jakości świadczonych usług oraz rzetelnemu traktowaniu swoich Pracowników. Poszukujemy Kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Warszawa – Ursynów
Numer ref. SDWD/U

Czas pracy:
-system zmianowy 16:00-24:00 i 21:00-5:00,
-od poniedziałku do piątku.

Obowiązki:
-wprowadzanie danych z listów przewozowych,
-obsługa wewnętrznych programów,
-praca z dokumentacją.

Wymagania

Wymagania:
-szybkie pisanie na klawiaturze numerycznej,
-łatwość przyswajania nowej wiedzy,
-umiejętność pracy w zespole,
-dyspozycyjność do pracy w zmianie nocnej,
-chęć znalezienia długoterminowego zatrudnienia.

Kandydatów prosimy o przesłanie CV.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).”

Prezentacja firmy

Agencja zajmuje się leasingiem pracowniczym, rekrutacją stałych pracowni... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
2 312PLN - 2 312PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa