Specjalista ds. wizyt studyjnych i zagranicznych misji gospodarczych

Gmsynergy Sp. z o.o.

95-030 Rzgów, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Szukamy osób do działu realizacji misji gospodarczych i wizyt studyjnych dla
podmiotów administracji, ekonomii społecznej oraz przedsiębiorców prywatnych .

Zakres obowiązków obejmować będzie przede wszystkim :
- samodzielne tworzenie programu wraz z elementami logistycznymi i merytorycznymi
- koordynacja przelotów/przejazdów, realizacji świadczeń (zakwaterowania, wyżywienia),
- umawianie spotkań B2B , match - making, seminariów, wizyt terenowych
- negocjacje z Klientem (w ograniczonym zakresie i po konsultacji)
- częściowo nadzór bezpośredni poprzez wyjazd na misję , udział w tłumaczeniach ,
spotkaniach

Wymagania

- biegła znajomość min. 2 jęz. obcych - obligatoryjnie jęz.angielski i dodatkowo
1-2 spośród wymienionych : jęz. niemiecki, francuski, włoski, hiszpański, inny
- komunikatywność, kreatywność, zaangażowanie
- umiejętność efektywnej organizacji własnej pracy
- nastawienie na wynik
- dyspozycyjność i gotowość do okazjonalnych wyjazdów

Prezentacja firmy

Biuro podróży

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
2 500PLN - 4 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
premie od osiągniętej marży
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting