Specjalista ds. windykacji

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Miejsce pracy: Wrocław

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Zdobycie doświadczenia w zakresie współpracy z klientem biznesowym
  • Udoskonalenie Twoich kluczowych umiejętności i rozwój zawodowy
  • Wynagrodzenie zależne od doświadczenia (3800-4000 zł brutto)
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową

Poszukujemy osoby, która:

  • Ma doświadczenie na podobnym stanowisku - min. 6 miesięcy
  • Zna procedury windykacyjne
  • Jest zorientowana na osiąganie wysokich wyników
  • Komunikuje się w języku angielskim bez problemu (poziom B1/B2)
  • Jest asertywna, dokładna i bardzo zaangażowana
  • Posiada wysokie umiejętności komunikacyjne
  • Bardzo dobrze posługuje się pakietem MS Office

Zadania:

  • Obsługa telefoniczna oraz mailowa dłużników krajowych i zagranicznych (B2B)
  • Monitorowanie spłat należności
  • Negocjowanie warunków spłaty obsługiwanych należności
  • Tworzenie harmonogramów spłat
  • Współpraca z pozostałymi działami w firmie
  • Przygotowywanie pism i raportów

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials