Specjalista ds. Windykacji

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Miejsce pracy: Wrocław

OFERUJEMY:

  • Umowa o pracę bezpośrednio z pracodawcą
  • Możliwość wyrobienia bardzo wysokiej PREMII
  • Możliwość pracy w pełnym wymiarze godzin, jak i również na 0,5 oraz 7/8 etatu
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w strukturach bankowych i obsłudze klienta
  • Możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy.

ZADANIA:

  • Prowadzenie rozmów i negocjacji telefonicznych;
  • Prowadzenie korespondencji mailowej i listowej z dłużnikami;
  • Udzielanie informacji na temat zadłużenia, ustalenie terminów spłaty zadłużenia, warunków wznowienia umowy oraz wysokości opłat windykacyjnych;
  • Kompletowanie dokumentów;
  • Prowadzenie dokumentacji prowadzonych spraw windykacyjnych w systemach informatycznych

WYMAGAMY:

  • Komunikatywność oraz asertywność;
  • Umiejętność budowania relacji z klientem;
  • Chęć zdobywania nowej wiedzy i doświadczenia;
  • Pozytywne nastawienie do pracy i otoczenia;
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie dwuzmianowym (7-15, 13-21)
  • Umiejętność obsługi komputera.

Oferta dot. pracy stałej
Agencja zatrudnienia numer 412

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials