Specjalista ds. Windykacji

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
Specjalista ds. WindykacjiMiejsce pracy: Warszawa
Główne obowiązki:

  • Nawiązywanie kontaktu telefonicznego i korespondencyjnego z dłużnikami B2B
  • Monitoring i wyjaśnianie przyczyn zaległości w zakresie płatności oraz motywowanie do ich spłaty
  • Uzgadnianie sald oraz wysyłanie wezwań do zapłaty
  • Prowadzenie dokumentacji wyjaśnianych spraw
  • Przygotowywanie raportów i koordynacja planów działania względem dłużników
  • Aktualizowanie danych oraz informacji o klientach w dostępnych systemach (SAP FSCM)

Od idealnych Kandydatów oczekujemy:

  • Min. 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomości podstaw księgowości związanej z fakturowaniem i rozliczaniem należności
  • Mile widziana znajomość podstaw prawa w zakresie niezbędnym do windykacji wierzytelności oraz procesu i technik windykacji polubownej
  • Umiejętności pracy w środowisku MS Office (znajomość SAP będzie dodatkowym atutem
  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego
  • Dokładności i sumienności w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Zdolności do samodzielnego prowadzenia projektów
  • Bardzo dobrych umiejętności komunikacyjnych oraz pracy w zespole
  • Wysokiej kultury osobistej

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej międzynarodowej organizacji w ramach umowy o pracę
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Prywatną opiekę medyczną dla pracownika, z możliwością doubezpieczenia członków rodziny
  • Kartę Multisport
  • Dodatkowe ubezpieczenie na życie.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.