Specjalista ds. windykacji

McFarlane Kynn Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

  • Analiza dokumentacji związanej z zaległymi płatnościami w oparciu o historię płatności;
  • Negocjacje warunków spłaty należności zgodnie z obowiązującymi procedurami;
  • Wyjaśnianie przyczyn opóźnień w regulowaniu zobowiązań, ustalanie warunków spłat zaległości oraz realizowanie założonych planów odzyskanych należności;
  • Monitorowanie terminów ustalonych płatności;
  • Stałe raportowanie prowadzonych spraw;
  • Kreowanie oraz wdrażanie rozwiązań usprawniających działania w obszarze windykacji.

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Minimum 2-letniego doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (minimum B2)
  • Znajomości zagadnień prawnych związanych z odzyskiwaniem wierzytelności, postępowaniem sądowym i egzekucyjnym;
  • Wysokiej kultury osobistej i umiejętności prowadzenia negocjacji;
  • Umiejętności pracy pod presją czasu i w sytuacjach stresowych;
  • Samodzielności oraz bardzo dobra organizacji pracy.

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w dynamicznie rozwijającej się polskiej firmie;
  • Atrakcyjny pakiet benefitów;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Partnerską atmosferę pracy z doświadczonymi profesjonalistami;
  • Realizację ambitnych zadań i realny wpływ na funkcjonowanie firmy.

Prezentacja firmy

McFarlane Kynn - Executive Search<br/>Jesteśmy jedną z najlepiej ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Finanse, Praca Obsługa klienta